Křemžský potok 5.6.2004

Letos poprvé na vodě ...

Trochu se zpožděním jsem se letos dostal poprvé do lodě, ale co naplat, hlavně, že jsem se dostal. A hned napoprvé to byla voda se vším všudy. Co to znamená?

Jednoduše se jednalo o Křemžský potok, takže tok pro mě absolutně neznámý. Normálně nesjízdný, ale při velkých deštích hladina stoupne a dá se jet. Nízké větvě těsně nad hladinou nás provázeli tak 70% trasy. O modřiny na všech částech těla nebyla nouze. Zvláště pak na loktech, kterými jsme si po celou dobu chránili obličeje. Samo sebou některé větve nás donutili buď vystoupit a nebo nás po větším či menším boji prásknuli (vyklopili - Řenča+Áda 2x, Vrána+Já 3x)

Vypluli jsme za pěkného počasí a končili za dost hnusného deště ani ne v polovině trasy. Ačkoli jsme měli dvě auta (abychom nemuseli stopovat), bylo to k oběma dost daleko. Renča byla po losování vyslána do Brloha a já do Boršova. Takže asi po hodině a půl jsme se všichni šťastně sešli v Boršově.

Vše jsme zakončili parádním jídlem v Regině, odkud jsme se rozjeli do domovů za pořádně teplou koupelí.

Jo málem jsem zapomněl. Při jedné zastávce nám uplavala loď, já jsem pro ni skočil a vykoupal přitom foťák. Měl jsem strach, že nebude fungovat, a že fotky na kartě nevydrží. No a co se nestalo. Foťák po zásadní sborce, rozborce funguje, ale karta se jaksi někde po cestě ztratila. Takže fotky nejsou a já začínám vydělávat na novou kartu. Případnou finanční výpomoc očekávám na vokurka@email.cz.

Vrána se kocháRenča, Áda a VránaÁda ve zpětném zrcátkuNevypadalo to na to, že bude škaredě
Vodácká výbava :-))Ještě se převléknem a vyrážímeVránaRenča s Ádou
VránaJáPavučinkaVrána
JáÁda s RenčouMapaMísto kde je možná moje karta
Křemžský potokNo a ještě jednou.: Webmaster: voky :.