Silvestr 2011/2012

Silestr ve Vimperku. Ve Vimperku jsem byl již nekolikrát a musím se přiznat že jsem z něho měl trocu strach. Ovšem kdo nebyl na procházce starou částí tohoto města, asi se bude dívit jak pěkné je to město (hlavně jeho stará část). Na kráse mu jistě přidal sníh, který napadl hend po našem příjezdu a zmizel těsně pře návratem domů (nemuseli jsme odhrabovat naše auta).
Já s Lůcou jsme se vrátili o pár let zpět kdy jsme se v nedaleké Kubově Huti učili lyžovat a ...
Myslím, že nám zas holky vybraly krásné místo pro jednoho silvestra.

Kdo tu vastně byl:

Bíců (5x), Hořejšů (4x), Turci (4x), Brůhů (3x), Čermáků (3x)
Celkové skére: 10 dospělích a 9 dětí. A co příší rok? To bude masakr.

Co jsme dělaly?

Bydleli jsme v nově renovované továrně. Ubytování bylo parádní, včetně soukromé hospůdky (s Plzničkou) s tanečním parketem (ten jsme moc nevyužili). K dispozici bala i výřivka a ta se taky šikla.
Uskutečnili jsme tři podařené výlety.
Okružní cesta po památkách města Vimperk. Cílem měl být místní zámek, ale tak daleko jsme nedošli. Bylo to nad naše síli. Ale za to jsme navštívily místní pivovar. Obsluhu jsme hodně zaskočili a asi i přetížili. No ale nakonec jsme se najedly. Né všichni však dostali to co čakali (sýr místo očekávané paštiky, nejdřív hlavní jídlo potom polívku, ...)
Výlet na Kubovu huť silvestrovským vláčkem začal opravdu parádně. Cirkusový silvestrovský vlak na který jsme  čekali, jel krásně na čas, ale v naší zastávce nestavil. Takže jsme mu jen zamávali a počkali si na další (tentokrát normální osobák). Na Kubovce jsme to pak všechno dohnali takže některé části cirkusu jsme viděli. Na mistní sjezdovce jsme si krásně zablbli (Lukýno na lyžích a ostatní na bobech). No a cestou zpět jsme vlak stihly. Vlakové vystoupění ovšem viděla jen naše rodina. Na ostatní se jaksi nedostalo. :-))
Poslední posilvestrovský výlet se konal do Mitterdorfu na sněhový kostel. Počasí se moc nepovedlo, ale kostel jsme nakonec viděly. Za lepšího počasí by to byl super výlet. No tak snad někdy jindy.

Fotogalerie


2011-12-28 | komentářů (0) | video


.: Webmaster: voky :.